Merhaba herkese;

Kanalım ve diğer kanallar gibi youtube kendi platformunda içerik üreten kanal sahiplerine, çeşitli canlı yayın sitelerinde olduğu gibi bağış(destek) amaçlı bir katıl butonu koymuştur.Tüm youtube kanallarında olduğu gibi benim kanalımda’da bu buton bir süredir vardı. İlk zamanlar açıp açmamak adına biraz düşünmüştüm.
Çünkü sizlere ekstra ne sunabilirim? vakit ayırabilirmiyim ? Bana destek olacak kullanıcılara özel içerik sunabilirmiyim diye düşünmekteydim.
Söz veremiyorum, ancak ilerleyen zamanlarda canlı yayınlar yapmak planlarım içerisinde,hediye kitap dağıtımı veya uzun sürelerdir asıl mesleğim olan bilişim konularda özel içerikler yapmayı düşünmekteyim. Ancak takdir edersiniz ki bu zaman gerektiren bir olgu olması ve benim bu platform dışında iş hayatım olması sebebiyle halen düşünce aşamasında bir durumdur.
Bahsettiğim durumlar yüzünden katıl butonu en düşük destek ücretleri ile iki adet üyelik şeklinde açılmıştır. Destek Amaçlı Üyelik ve Özel Üye adı altında olacaktır. Bu özellik sayesinde şimdilik videolara erken erişim özelliği ve video jeneriklerinde isminizin geçmesi gibi küçük ayrıcalıklarla başlayacaktır. Benim bu özellikten beklentim yok.İçeriklerimi herkese paylaşmayı seven bir insan olduğum için ücretli veya ücretsiz tüm abonelere açık paylaşımlar yapma düşüncesindeyim. Benim asıl üzerinde durduğum ise sizlerin manevi destekleri yorumları ve beğenileridir. Geçmişte bilişim konularında bir çok paylaşım yapmış biri olarak benim için asıl önemli olan bilgiyi karşılıksız paylaşmaktır. Katıl butonu belkide kanalımda sadece ekstra katkı sağlamak isteyen abonelere açık durumda kalmaya devam edecektir. Sizlerin manevi destekleri her zaman daha önemlidir. Beni dinleyen, seven ve destekleyen herkese teşekkür ederim.

Yazar

2012 yılında yeni kimliği ve yeni bilgilerle sizlere teknoloji,web programlama,tasarim,güvenlik,internet ve programlar hakkında detaylı bilgiler vermek amaçlı kurulmuş kişisel web sayfamdır.

Bir yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pinle