Hakkımda

Hakkımda

Adım Soyadım      : Gürkan Ersan

Yaşadığım yer       : İzmir

Doğum Tarihim   : 1984

İşletim Sistemleri (İyi derece bilgi sahibiyim): WİNDOWS Serileri,LİNUX CENTOS,LİNUX UBUNTU,FREEBSD,KALİ LİNUX

Programlama Bilgim: PHP,CURL,HTML 5,CSS,BOOTSTRAP,JQUERY,LARAVEL

Güvenlik Bilgim : XSS,CSRF,XSRF,BRUTE FORCE,SQL Çeşitleri,LFI,CRACKİNG ( Saldırı ve defans konusunda iyi derece bilgi)

Tecrübe : Sistem Yöneticiliği ve Web Programlama üzerine bir firmada çalışmaktayım. Sunucu yönetimi,hosting,antispam ve programlama konusunda destek sağlamaktayım.

Özgeçmiş

Bilişim ve bilgisayar dünyasına 1998’de girdim o dönemin dial up bağlantıları ile girip saatle sınırlı takıldığım bu dünya daha sonra adsl in ortaya cıkması ve gelişmesi ile hem benim için hemde tüm internet kullanıcıları için çok fazla değişim gösterdi ve bende bu değişime ayak uydurdum diyebilirim.

Beni eski lakabımla KıLıCaRsLaN olarak tanıyanlar mevcut.Çeşitli forum sitelerinde yöneticilik yaptım,megaturks.net,megaturk.net,turkatesi.net eski sahibi olduğum ve yönettiğim sitelerdir.Şuan bir bilişim firmasında Teknik destek sorumlusu olarak çalışmaktayım.Freelance olarak web tasarım ve programlama ile ilgilenmekteyim.

Bildiklerini paylaşmayı seven bir yapıya sahibim o yüzden forumlarda veya şuan kendi sitemde yaptığım gibi kendi araştırmalarımı ve kodlamalarımı size sunuyorum.Bilgisayar konusunda sunucu yönetimleride dahil olmak üzere her konuda geniş bilgiye sahibim.En azından kendime ait tek sloganım şu “BİLGİSAYARDA BİLMİYORUM YOKTUR! ÖĞRENMEK İÇİN ÇABA SARFETMEK VARDIR.”